20 бізнесменів Хмельниччини отримали гранти від держави
Державна служба зайнятості супроводжує 2 грантові програми – “Власна справа” і “Грант для ветеранів та членів їхніх сімей”. Визначено чергову хвилю переможців на Хмельниччині, які отримають фінансування на створення і розвиток власного бізнесу.
У Хмельницькому обласному центрі зайнятості повідомили, що за результатами 17 хвилі проєкту визначено 20 переможців. Вони виграли гранти на загальну суму 5 000 000 гривень.
Вручив сертифікати на отримання грантів підприємцям заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук.
“Серед грантоотримувачів і учасник бойових дій, який залучає додаткові кошти на відкриття СТО у місті Кам’янець-Подільський. Також незабаром у Хмельницькому з’явиться новий фітнес-клуб, кондитерська студія, грумінг-салон, PR-агенція”, – анонсували в ХОЦЗ.
Зазначили, що грантоотримувачі не тільки забезпечують роботою себе, а й створять щонайменше 40 нових робочих місць для інших.
Задля подальшої підтримки бізнесу та працевлаштування безробітних, директор Хмельницького ОЦЗ Віталій Бандирський закликав до співпраці з центром зайнятості. Долучитися до команди підприємців можна за посиланням.
За консультаціями щодо написання бізнес-плану, отримання гранту та компенсацій роботодавцям можна звернутися в офіси «Зроблено в Україні»:
- місто Хмельницький, провулок Шевченка, 10, телефон – 0800 600 518;
- місто Кам’янець-Подільський, вулиця Гунська, 9, телефон – (044)244-94-24.
(Фото ХОЦЗ)
Нагадаємо, за два роки урядової програми “єРобота: Власна справа” на Хмельниччині додалося понад тисячу нових робочих місць. Підприємці отримали понад 600 мікрогрантів на загальну суму близько 150 000 000 гривень.
ТЕМИ: ЕКОНОМІКА
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook







Якщо інвалідність виникла через ушкодження від вибухонебезпечних предметів, держава передбачає одноразову компенсацію. Хто та в […]
Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]