МІНІСТЕРСЬКА ІНСПЕКЦІЯ НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ: ПРОГАЛИНИ У БУДІВНИЦТВІ ТА НЕДОЛІКИ У БОРОТЬБІ З КОРОНАВІРУСОМ

МІНІСТЕРСЬКА ІНСПЕКЦІЯ НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ: ПРОГАЛИНИ У БУДІВНИЦТВІ ТА НЕДОЛІКИ У БОРОТЬБІ З КОРОНАВІРУСОМ
Лілія Коцюк

Редактор та засновник ХМ-ІНСАЙД

“…Люди не можуть чекати роками, треба діяти швидко та відповідально”, – прокоментував Міністр Чернишов “Велике будівництво” на Хмельниччині.

У Хмельницькій області побував Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.
Інспектував будівництво об’єктів у рамках президентської програми “Велике будівництво” та перевіряв стан виконання завдань Уряду, в тому числі щодо протидії поширенню COVID-19.

Опісля був запланований брифінг високопоставленого чиновника. Однак він так і не відбувся, мовляв, нарада в ОДА затягнулася.

А сьогодні Урядовий портал оприлюднив результати міністерської інспекції на Хмельниччині, за якими зрозуміло – Міністр ситуацією в регіоні не зовсім задоволений.

Фото Хмельницької ОДА

У ході поїздки Олексій Чернишов проінспектував два заклади освіти – загальноосвітню школу в с. Корчик Шепетівського району та дитячий садок в с. Давидківці Хмельницького району.

“Час для тотальної заміни цих об’єктів вже давно прийшов. Як запевняє облдержадміністрація, до 1 вересня відкриємо нову сучасну школу, яка прийме значно більшу кількість учнів, ніж стара будівля. На мій погляд, цей заклад має всі шанси, щоб бути введеним в експлуатацію саме цього року до 1 вересня. Голова ОДА відповідає за вчасне відкриття школи”, –прокоментував побачене Міністр.

Він звернув увагу, що до програми “Велике будівництво” включено тільки один дитсадок в області. А це не відповідає базовій концепції “5 дитсадків – 5 шкіл – 5 спортивних закладів”. Крім цього, зауважив, що будівництво соціальної інфраструктури повинно відбуватися не тільки на території області, а також в обласному центрі.

Далі очільник Мінрегіону побував на будівництві стадіону “Центральний” у м. Старокостянтинів, відвідав будівництво Палацу спорту у м. Хмельницький.

Також, перевірив хід капітального ремонту ділянки дороги обходу м. Хмельницький дороги державного значення М — 12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка, який планується завершити до кінця року.

“Вимушений констатувати, що виділені кошти на ремонт доріг область засвоює дуже повільно, при цьому темп, який вже анонсовано та якого треба дотримуватись, має бути збережений. Люди не можуть чекати роками, треба діяти швидко та відповідально”, – зауважив Міністр.

Під час підсумкової наради в ОДА Олексій Чернишов зазначив: “У 2020 році Хмельницькій області на реалізацію проектів та програм регіонального розвитку з держбюджету виділено понад 216 млн грн за рахунок ДФРР. Я хочу бачити співпрацю всіх рівнів влади на Хмельниччині: Голови облдержадміністрації, очільників міст, місцевих та районних адміністрацій. Тільки разом керівництво Хмельницької області досягне результатів як у будівництві, так і у боротьбі з коронавірусом”.

Увагу обласних чиновників урядовець звернув і на стан виплат 300% надбавок медикам, які працюють з COVID-19. За його даними, місцеві медики тільки зараз почали отримувати надбавку за березень 2020 року.

“Необхідно також збільшити кількість щоденних тестів на коронавірус, наразі в області робиться 200 тестів на добу, потрібно щонайменше в два рази більше”, – наголосив Олексій Чернишов.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм