​На Хмельниччині обвинувачена у шахрайстві 200 годин працюватиме на користь громади

Кримінал

Визнана винною у шахрайстві жінка 200 годин виконуватиме громадські роботи. Таке покарання їй призначив Ярмолинецький райсуд, затвердивши угоду про примирення, укладену між управлінням соцзахисту населення Хмельницької РДА та обвинуваченою, за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Про це повідомили у Хмельницькому апеляційному суді.

Встановлено, що на початку 2020 року місцева мешканка подала до управління соцзахисту документи для отримання державної допомоги малозабезпеченій сім’ї. У декларації про майновий стан своєї сім’ї жінка «забула» вказати доходи свого сина, а зарплату чоловіка применшила на майже 1 800 гривень.

На підставі вказаних у декларації завідомо недостовірних відомостей їй призначили та надміру виплатили за пів року 23 235 гривень державної допомоги”. – йдеться в повідомленні суду.

Під час розслідування між потерпілою юрособою та обвинуваченою було укладено угоду про примирення. За її умовами, жінка беззастережно визнала свою вину у вчиненні кримінального проступку, щиро розкаялася й зобов’язалася відшкодувати усю суму збитків до 31 серпня 2022 року. Сторони погодили покарання у виді громадських робіт.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм