9 теплопостачальних підприємств Хмельниччини можуть отримати понад 350 млн грн компенсації, – ОВА

Інфраструктура

Напередодні, 7 листопада, в Хмельницькій обласній військовій адміністрації заступник голови ОДА Сергій Ткачук провів засідання Територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах при обласній державній адміністрації.

До складу територіальної комісії увійшли представники НКРЕКП та Держаудитслужби. На засіданні були присутні усі члени Територіальної комісії та представники теплопостачальних підприємств області.

(Фото Хмельницької ОДА)

На розгляд комісії були представлені розрахунки заборгованості з різниці в тарифах, утвореної після 1 червня 2021 р. станом на 1 липня 2022 р., від дев’яти підприємств теплопостачання області.

«Учасники комісії заслухали керівників цих підприємств, розглянули подані ними заяви, розрахунки обсягу заборгованості та підтвердні документи. За результатами обговорення комісія узгодила подані обсяги по всіх 9 підприємствах на загальну суму 353 600 000 гривень», – підсумували в ОВА.

Додали, що на основі сум, визначених Територіальною комісією, Мінрегіон розглядатиме питання про надання відповідної субвенції. Відшкодування різниці в тарифах врегулює питання заборгованості теплопостачальних підприємств за спожиті енергоносії та гарантуватиме їх фінансову спроможність під час опалювального сезону 2022/2023 рр.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм