Атомники Хмельницької АЕС самотужки змонтували 30 кисневих точок для хворих на коронавірус

Суспільство

Атомпрофспілка України вирішила надати понад мільйон гривень фінансової допомоги медичним закладам міст-супутників АЕС у рамках боротьби з пандемією COVID-19. Зокрема, профспілкова організація Спеціалізованої медико-санітарної частини міста Нетішин отримала 150 тисяч гривень допомоги з резервного «Фонду Солідарності» Атомпрофспілки.

Про це повідомили в пресцентрі ДП «НАЕК «Енергоатом».

Минулого року на базі інфекційного відділення місцевої медичної частини почав роботу шпиталь для хворих на коронавірус. Тоді до підготовки відділень для прийому пацієнтів долучалися й фахівці Хмельницької АЕС.

«Працівники енергоремонтного підрозділу ХАЕС швидко встановили мережу від кисневої станції до інфекційного відділення. Також атомники своїми силами змонтували 30 кисневих точок в інфекційному відділенні, а наразі вони завершують роботи у терапевтичному відділенні, де встановлять ще 15 таких точок», – йдеться у повідомленні компанії.

До того ж шпиталь забезпечено апаратами штучної вентиляції легень, два з яких високого класу і два – середнього. А нещодавно на ХАЕС почали використовувати пристрій лабораторного аналізу iChroma – для тестування на визначення антигену вірусу SARS Cov-2 та антитіла класу Ig M та IgG.

Раніше повідомлялось, що на Хмельницькій АЕС, де функціонує азотно-киснева станція реакторного цеху, спроможні налагодити  процес постачання лікарням фасованого кисню.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм