Безробітного іноземця без маски оштрафували на 17 тис грн в Старокостянтинові

Суспільство

Старокостянтинівський міськрайонний суд визнав винним непрацюючого громадянина Грузії у порушенні правил щодо карантину людей та оштрафував його на 17 тисяч гривень.

Про це свідчить відповідна постанова суду від 20 листопада 2020 року, оприлюднена 4 січня.

Згідно з матеріалами адміністративної справи, торік увечері 12 листопада чоловік перебував в одному з кафе Старокостянтинова без засобів індивідуального захисту (маски або респіратора), чим вчинив правопорушення, передбачене ст. 44-3 КУпАП.

В судове засідання обвинувачений не з`явився, хоча був своєчасно та належно повідомлений. Тож суд розглядав справу за його відсутності.

Вину особи у вчиненому підтверджено його поясненнями, даними поліцейського протоколу, а також диском із відеозаписом факту правопорушення.

«Відтак, оцінюючи зібрані та досліджені докази у їх сукупності, суд приходить до висновку, що вину чоловіка у вчиненні адміністративного правопорушення доведено і його дії слід кваліфікувати, як порушення правил щодо карантину людей», – йдеться в постанові.

Тому суд вважає за необхідне застосувати до нього стягнення у виді штрафу в мінімальному розмірі, передбаченому санкцією ст.44-3 КУпАП, що відповідає особі правопорушника. Окрім того, суд стягнув з винного на користь держави 420 гривень 40 копійок судового збору.

Нагадаємо, з 21 листопада за неносіння масок в громадських місцях і транспорті на громадян накладається штраф – від 170 до 255 гривень.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм