Більше 300 дітей на Хмельниччині уже двічі вакциновані «Pfizer», – Микола Габрикевич

Здоров‘я

У Хмельницькій області на коронавірус хворіє 1 500 дітей. Така ситуація  викликає велике занепокоєння. Як і те, що темпи вакцинації дещо знизилися.

Про це сьогодні, 11 листопада, під час брифінгу в Хмельницькій ОДА повідомив виконувач обов’язків генерального директора ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Микола Габрикевич.

За його словами, в області сповільнилися темпи вакцинації від COVID-19. Якщо нещодавно за день вакцинувалися близько 11 тисяч осіб, то зараз їх кількість – до 8 тисяч.

«Не варто нехтувати можливістю захистити себе від важких наслідків коронавірусної інфекції. Область в достатній кількості забезпечена вакцинами. Роздано 14 тисяч доз «Pfizer», наявності 7 тисяч доз «AstraZeneca» та 40 тисяч доз «CoronoVac». Також найближчими днями очікується надходження додаткової партії «Pfizer» в кількості 43 тисячі доз», – сказав Микола Габрикевич.

Він також нагадав, що МОЗ рекомендувало щеплювати від коронавірусу дітей з 12 років із використанням вакцини «Pfizer».

«Перед щепленням дитина має пройти огляд у сімейного лікаря та мати всі щеплення відповідно до віку. В області зроблено 193 щеплення дітям віком 12-15 років, з них 54 дитини отримали по дві дози. У віковій групі 16-17 років зроблено 1 010 щеплень, другою дозою вже вакциновано 255 дітей», – констатував Микола Габрикевич.

Нагадаємо, на Хмельниччині понад 200 невакцинованих освітян відсторонено від роботи.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм