Біля виправної колонії на Хмельниччині вночі затримали чоловіка з пакунками
Чоловік попався працівникам оперативного відділу Райківецької виправної колонії (№78), що в Хмельницькому районі. Його затримали біля периметру опівночі сьогодні, 1 червня. В нього виявили пакунки із забороненим предметами.
Як повідомили в установі, співробітники колонії під час відпрацювання оперативної інформації затримали чоловіка, який намагався перекинути через огорожу поліетиленові згортки.
“При огляді пакунків виявлено 4 мобільні телефони, батарею до телефону та два шнури до зарядного пристрою”, – йдеться в повідомленні.
Подальшу долю порушника вирішуватимуть правоохоронці. Зауважимо, що за незаконну передачу заборонених предметів особам, яких тримають в установах виконання покарання, передбачена адміністративна відповідальність.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook







Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]