Чемеровеччина інціювала автомобільний челендж на підтримку ЗСУ 

Суспільство

З перших днів повномасштабної війни Чемеровецька громада Кам’янець-Подільського району розгорнула активну волонтерську діяльність задля підтримки української армії. На фронт відправили тонни гумдопомоги і майже пів сотні транспортних засобів. Нині чемеровецькі волонтери оголосили автомобільний челендж “Разом до Перемоги!” та передали естафету кам`янчанам.

У Чемеровецькій громаді зазначають, що напрямки допомоги військовим продовжують формувати відповідно до нагальних потреб. Найнеобхіднішими були і залишаються транспортні засоби для оперативного вирішення бойових завдань нашими захисниками. Лише днями три повноприводні машини передали військовим, у тому числі на потреби Кам’янець-Подільського батальйону тероборони.

Розуміючи це і залучаючи усі можливості та фінансові ресурси, волонтери Чемеровеччини уже передали Збройним Силам України 43 автомобілі, до речі, 30 – за сприяння волонтерської групи “Перемога”. Тим самим, Чемеровецька громада започатковує челендж “Разом до Перемоги!” та передає естафету Кам’янець-Подільській міській”, – йдеться в дописі громади у Facebook.

(Фото зі сторінки Чемеровецької територіальної громади)

Місцеві влада закликала тергромади не лише Кам’янець-Подільського району, а й усієї Хмельницької області, підтримати ініціативу із забезпечення транспортними засобами військових, які ведуть активні бойові дії, захищаючи Україну від російського окупанта.

Нагадаємо, хмельницькі волонтери показали 15 автівок для фронту, закуплені за пожертви.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм