Через брак коштів у Кам’янці-Подільському «вріжуть» видатки

Економіка

Фото пресслужби Кам’янець-Подільської міської ради

На завершення року в бюджеті Кам’янця-Подільського утворилася багатомільйонна фінансова «діра». Тож в місті змушені «підтягнути пояси», аби наявних грошей вистачило на першочергові виплати.

Про це йшлося на учорашній виробничій нараді міського голови Михайла Посітка з керівниками підрозділів міськради.

Зокрема, за інформацією фінансового управління, станом на 1 грудня бюджет Кам’янця-Подільського недовиконано на 34 мільйони гривень.

«Цих коштів не вистачить на усі видатки, заплановані на поточний рік. Першочергово будуть фінансуватись лише захищені видатки: заробітна плата, енергоносії, медикаменти, харчування в лікарнях, школах, садках, щомісячні соцвиплат», – зазначили в міськраді.

Окрім того, Михайло Посітко висловив своє невдоволення ситуацією з прибиранням міста та пообіцяв особисто це контролювати.

«Чистота нашого міста – пріоритетне для мене завдання», – сказав мер і нагадав підрозділу ЖКГ на необхідності в найкоротші терміни підготувати вулиці до зими, прибрати листя і ліквідувати стихійні сміттєзвалища.

Також звернув увагу, що управління охорони здоров’я досі не отримало коштів від Національної служби здоров’я України для лікування кам’янчан, хворих на ковід. А їх кількість продовжує зростати: станом на вечір 8 грудня у Кам’янці-Подільському лікуються від коронавірусу 1 332 містян, летальних випадків – 53 (в тому числі 2 за останню добу), у міській лікарні – 67 пацієнтів із COVID-19 та 5 із підозрою.

Тому міський голова вирішив особисто очолити комісію з перевірки забезпеченості медзакладів медикаментами та засобами індивідуального захисту.

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook