Через дівчину: у Кам’янці-Подільському підліток намагався покінчити із життям
У місті Кам’янець-Подільський 16-річний хлопець хотів вкоротити собі віку. Учора, 27 жовтня, близько дев’ятої вечора він виліз на дах багатоповерхівки, що по вулиці Космонавтів, на зібрався зістрибнути.
Повідомлення про те, що підліток має намір вчинити самогубство, отримали на планшет місцеві нацгвардійці, які в той час несли службу з охорони громадського порядку. Про це йдеться на сторінці військової частини 3053 Національної гвардії України.
«Прибувши на місце події, військовослужбовці негайно піднялися на дах будівлі та обережно наблизилися до хлопця й почали діалог. Поспілкувавшись із юнаком, вони дізнались, що неповнолітній хоче покінчити з життям через сварку зі своєю дівчиною», – зазначили у в/ч.
Правильно обудована нацгвардійцями взаємодія дала результат: за декілька хвилин їм вдалося переконати хлопчину не чинити самогубство та спуститись донизу.
А далі на місце події викликали батьків хлопця, представників служби ювенальної превенції, рятувальників та медиків.
Нагадаємо, у Хмельницькому двоє людей хотіли покінчити життя самогубством.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook





Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]