Через льодову гірку на два місяці в центрі Хмельницького обмежать рух транспорту

Інфраструктура

Хмельницький почав активну підготовку до новорічних свят. Традиційно на центральній вулиці Проскурівська влаштовуватимуть Різдвяний ярмарок. Крім того, цьогоріч тут вперше з’явиться гігантсьвий зимовий атракціон, через який  упродовж двох місяців обмежать рух транспорту.

Зокрема, як інформують в міській раді, на ділянці від вулиці Грушевського до вулиці Володимирська вже встановлено Новорічну ялинку. Також  тут невдовзі з’явиться ярмаркова зона та фудкорти, а на проїжджій частині Проскурівської – велика льодова (тюбінгова) гірка.

«З метою створення належних умов для роботи льодової гірки, а також для безпеки хмельничан, від 29 листопада 2021 року до 25 січня 2022 року буде обмежено рух транспортних засобів вулицею Проскурівська, на ділянці від вулиці Володимирська до Хмельницького обласного театру ляльок (вул. Проскурівська, 46). Рух транспортних засобів вулицею Володимирська обмежуватись не буде», – йдеться в повідомленні міської ради.

Як зазначено в проєкті рішення виконкому від 23 листопада, за зверненням Frankivsk Half Marathon, міським головою погоджено встановлення тюбінгової гірки на відрізку Проскурівської від Хмельницького академічного обласного театру ляльок (по вулиці Проскурівська, 46,  до  вулиці Володимирська,2).

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм