Чоловік із Хмельниччини потрапив у фотопастку прикордонників

Кримінал

Мешканець Хмельницької області спільно зі своїм провідником із сусіднього регіону намагались обійти контрольний пост і дістатись до Молдови, але потрапили у фотопастку прикордонників. Там їх і затримали.  

За інформацією Західного регіонального управління Держприкордонслужби, переправити через державний рубіж жителя Хмельниччини взявся вінничанин. “Послугу” оцінив у 6700 доларів США.

Чоловіки планували пішки обійти контрольний пост, а далі через ліс дістатися кордону із Молдовою. Однак навіть не сподівались, що потраплять в об’єктив фотопастки прикордонників. Тож їх затримали.

“Під час затримання організатор зорієнтувався першим та вдався до втечі, але прикордонники виявилися швидшими”, – йдеться в інформації.

Стосовно організатора нелегальної схеми правоохоронці зареєстрували кримінальне провадження, йому суд обиратиме запобіжний захід. А щодо його “клієнта” з Хмельниччини – на нього складено матеріали про адміністративне правопорушення.

Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, прикордонники врятували 28-річного мешканця Хмельниччини, який зі ще одним товаришем  тиждень блукав у Карпатах, намагаючись потрапити за кордон, та обморозився.

(Фото: Західне регіональне управління Держприкордонслужби)

ТЕМИ:  КРИМІНАЛСУСПІЛЬСТВО

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook