Чиновники та підприємці Красилівщини утворили добровільне пожежне об’єднання

Суспільство

Сьогодні, 26 січня, переймаючи досвід депутатського корпусу Хмельницької обласної ради у формуванні добровільного пожежного руху, виконком Красилівської міської ради, перший серед громад області, долучився до створення на теренах краю безпекового середовища.

Як зазначають в ГУ ДСНС у Хмельницькій області, формування такого середовища в населених пунктах є саме залучення мешканців із активною життєвою позицією, а також популяризація та сприяння добровільному пожежному руху.

«До складу добровольців-вогнеборців увійшли 30 представників виконавчого комітету, у тому числі 14 старост та керівний склад ради, які безпосередньо співпрацюватимуть із жителями громади на місцях. А також представники найбільших підприємств і установ. Це свідчить про консолідацію зусиль органів місцевого самоврядування, бізнесу та громадськості у питання забезпечення громадської безпеки», – повідомили в ДСНС.

Нагадаємо, у Хмельницькій обласній раді створили найчисельнішу депутатську групу зі сприяння розвитку добровільного пожежного руху та громадської безпеки в області «За безпечне Поділля».

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм