Департаментом охорони здоров’я Хмельниччини керуватиме військовий медик

Здоров‘я

Олександр Завроцький (фото пресслужби Міноборони)

Переможцем на посаду директора департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації став екскерівник військово-медичного клінічного центру Центрального регіону (місто Вінниця) полковник медслужби Олександр Завроцький.

Про це свідчать дані порталу вакансій державної служби.

З ним буде укладено контракт на період карантину під час пандемії коронавірусу.

Зазначимо, що Олександр Завроцький є Заслуженим лікарем України, у військовій медицині – понад 38 років, керував Хмельницьким військовим госпіталем, обирався депутатом Хмельницької обласної ради сьомого скликання.

Згідно з останньою декларацією, поданою 1 жовтня 2020 року перед звільненням, він володіє двома земельними ділянками в місті Хмельницький та селі Устя на Кам’янеччині, має у власності квартиру площею 40 квадратних метрів у Вінниці. За неповний рік роботи на посаді начальника військово-медичного  клінічного центру отримав 443 тисячі 633 гривні зарплати та 566 тисяч 164 гривні одноразової грошової допомоги при звільненні. Зберігає готівкою 6 700 доларів США.

Нагадаємо, голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій звільнив очільника департаменту охорони здоров’я Олександра Худенка, який пропрацював на цій посаді менше року.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм