Два автобусних маршрути у Хмельницькому стали довшими

Інфраструктура

Від сьогодні, 1 серпня, у Хмельницькому подовжили рух двох маршрутів громадського транспорту №3 та №5. Зробили це, як запевняють в міській раді, з метою покращення обслуговування пасажирів.

За словами заступника міського голови Миколи Ваврищука, відтепер автобусний маршрут №3, який сполучав мікрорайони Озерна й Дубове, їздитиме до обласної лікарні по колу через вулицю Князя Святослава Хороброго (колишня вулиця Толстого). А автобуси за №5 курсуватимуть з Лезневе до речового ринку та повертатимуться назад у мікрорайон. Раніше цей маршрут пролягав лише до вулиці Староміська.

Відтак, на маршруті №3 (мікрорайон Озерна – обласна лікарня) автобуси курсуватимуть:

по вулиця Панаса Мирного, Озерна, Степана Бандери, Кам’янецька, Симона Петлюри (колишня Купріна), оптовий ринок Дубове, далі по вулиці Красовського через обласну Лікарню, вулиці Князя Святослава Хороброго (колишня Толстого) по колу з виїздом біля Кам’янецького переїзду на вулиці Кам’янецька, Степана Бандери, Озерна, Панаса Мирного.

Автобусний маршрут №5 (речовий ринок – мікрорайон Лезневе) пролягатиме:

по Львівському шосе, вулицях Князя Святослава Хороброго (колишня Толстого), Кам’янецька, Подільська, Свободи, Прибузька, Трудова, Вінницьке шосе.

За словами посадовця, на цих маршрутах з вересня додадуть ще три транспортних одиниці.

Нагадаємо, на хмельницькі вулиці виїдуть майже два десятка автобусів, закуплених за кошти міського бюджету, комунального підприємства “Електротранс” та отриманих в якості гуманітарної допомоги.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм