Двох дівчаток, яких розшукували правоохоронці Кам’янеччини, знайшли у сусідній області

Надзвичайні події

Напередодні увечері поліція Кам’янеччини звернулась із проханням допомогти у пошуках двох 13-річних дівчаток, які пішли з дому і не повернулися. Сьогодні правоохоронці повідомили, що з неповнолітніми усе гаразд, їх повернули батькам.

Вчора, 8 травня, до Кам’янець-Подільського райуправління поліції звернулись рідні двох 13-річних дівчат, мешканок м. Кам’янця-Подільського та с. Колибаївка, з проханням допомогти у пошуках та повернути зниклих дітей додому.

Поліцейські одразу ж розпочали пошуки, розповсюдивши інформацію про зниклих дітей через ЗМІ та соціальні мережі.

Вночі надійшла інформація, що неповнолітніх знайшли у Вінницькій області.

Як виявилось, дівчата вирішили поїхати на екскурсію до Києва, однак, побоюючись відмови, батьків про це не попередили. У потязі, яким вони добирались до столиці, їх помітила випадкова попутниця, яка бачила в інтернеті орієнтування про розшук дітей. Жінка повідомила провідника, а той викликав на найближчу станцію поліції”, – розповіли правоохоронці.

Додали, що з дівчатами усе гаразд, правопорушень проти них не скоєно. Наразі ювенальні поліцейські спілкуються з батьками неповнолітніх.

Правоохоронці щиро дякують небайдужим громадянам, які долучились до поширення інформації.

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook