DZIDZIO, Олександр Пономарьов та гумористи дали концерт для хмельницьких прикордонників

Суспільство

Днями до хмельницький прикордонників завітали бійці культурного фронту – українські співаки Олександр Пономарьов та Михайло Хома (DZIDZIO), актор і телеведучий Юрій Горбунов, учасники гумористичного шоу “Вар’яти” та артисти студії “Магарич”. Артисти об’єдналися, аби підтримати захисників України та подарувати їм позитивні емоції, повідомляють в Національній академії Державної прикордонної служби.

На концерті глядачів веселили відомі гумористи “Вар’ятів” та “Магарича”, жартували навіть про хмельницькі реалії. DZIDZIO виконав духовний гімн “Молитва за Україну” та інші пісні. Олександр Пономарьов розповів глядачам історію створення хіта “Заспіваймо пісню за Україну”, а згодом разом із залом заспівав його.

Настрій та бойовий дух усім присутнім підняло спільне виконання вже популярної серед українців пісні “Горить, палає техніка ворожа, рідна Україна переможе”.

Гості висловили охоронцям кордону свою підтримку, подарували добрі емоції та створили бадьору атмосферу. Адже пісні, гумор та посмішки – це також вид протистояння українців на війні. Попри те, що ворог мріє зламати наш моральний дух, маємо зберігати оптимізм та віру у перемогу”, – наголосили в академії.

(Фото зі сторінки Національній академії Державної прикордонної служби)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм