Форум «Сила жіночого лідерства» на Хмельниччині об’єднав понад 200 учасниць із різних регіонів

У місті Хмельницький за ініціативи обласної ради відбувся щорічний тематичний форум – друга дискусійна платформа «Сила жіночого лідерства». Захід об’єднав понад 200 активних жінок з усієї України – відомі українські та міжнародні експертки, військові, матері та дружини загиблих воїнів, депутатки, представниці сфери освіти та охорони здоров’я, науки, медіа, державних інституцій, громад, бізнесу.

Модерувала захід, як повідомляє обласна рада, Світлана Березіна — доктор економічних наук, авторка понад 83 наукових та популярних статтей, авторка ідеї національної програми «Дружина ветерана», засновниця низки брендів.

З поетичним зверненням виступила Світлана Жук — волонтерка, матір Героя війни, іменем якого названо ліцей Nº 4 імені Павла Жука у Хмельницькому.

Вітаючи учасниць, голова обласної ради Віолета Лабазюк наголосила на важливості проведення таких зібрань, де можна поговорити про лідерство, професійні можливості жінок та виклики, з якими вони стикаються в умовах війни.

Форум вчергове став унікальним майданчиком для досвіду жіночого лідерства – сучасних викликах для жінок в умовах війни, питаннях ментального та фізичного здоров’я, фінансової інклюзії, підприємництва та цифрових навичок.

(За матерілами Хмельницької обласної ради)

ТЕМА: СУСПІЛЬСТВО

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook