Гамалій про 22-й день війни: Хмельниччина навчається, сіє та нарощує допомогу

Суспільство

Начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій у вечірньому відеозверненні розповів про ситуацію в регіоні на 22-й день повномасштабного вторгнення російського агресора в Україну.

За його словами, в області відновлено дистанційне навчання в понад 700 освітніх закладах: 81 дитсадочку, 564 школах, 23 закладах профтехосвіти, 20 коледжах та 11 вишах. Він порадив усім учням та студентам, хто приїхав в нашу область з «гарячих» місць, долучитися до навчання.

Також на Хмельниччині стартувала посівна компанія. Сергій Гамалій зауважив, що область, яка наразі тримає гуманітарний фронт, працює над забезпеченням продовольством тих регіонів, які прийняли удар ворога на себе. Тому аграрії мають активно виключатися у весняно-польові роботи.

Очільник ОВА наголосив, що в регіоні немає дефіциту основних продовольчих товарів, а торговельна мережа забезпечена в достатній кількості продукцією першої необхідності: хлібом, «молочкою», цукром, крупою, олією тощо.

Він подякував нотаріальній палаті Хмельниччини за перераховані через Нацбанк для Збройних Сил України кошти в сумі 645 тисяч гривень і придбані для госпіталів медикаменти на 100 тисяч гривень. Висловив вдячність усім, хто долучається до допомоги війську та переселенцям.

Нагадаємо, в Хмельницькій обласній філармонії запрацював пункт видачі одягу для тимчасово переміщених осіб.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм