Гамалій вручив хмельницькому спортсмену велосипед за 280 тис грн

Спорт

Голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій сьогодні, 11 жовтня, вручив професійний велосипед майстру спорту України міжнародного класу, члену основного складу національної збірної команди України з велоспорту – маунтенбайку Дмитру Тітаренку.

Про це очільник ОДА повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Високі досягнення наших спортсменів на міжнародних змаганнях – це неабиякий цінний вклад для іміджу як нашого краю, так і країни загалом, здобутки, що будуть вписані золотими літерами на сторінках нашої історії. Тому такі досягнення повинні високо оцінюватись», – написав посадовець.

Зауважив, що Дмитро у 2021 році став переможцем чемпіонатів України з велоспорту – маунтенбайку у крос-кантрі. Отримав перемогу та став призером на міжнародних рейтингових змаганнях, посів п’яте місце на чемпіонаті Європи у естафеті та став учасником чемпіонату світу. Крім того, спортсмен із Хмельницького брав участь у змаганнях за Кубок світу U23 (6 місце), в Чемпіонаті Європи U23 (13 місце), Чемпіонаті Європи (4 особисте, 5 місце в команді), крос-кантрі Чемпіонату Європи (20 місце).

За словами Сергія Гамалія, вручений велосипед SCOTT SPARK RC 900 WORLD CUP AX вартістю 280 тисяч гривень придбаний за кошти обласного бюджету. Транспорт оснащений електронною системою перемикання передач, має амортизаційну підвіску на обидва колеса, карбонові раму та колеса, наднизьку вагу – приблизно 10 кілограмів.

(Фото зі сторінки у Facebook Сергія Гамалія)