Генерал-майора з Хмельниччини звільнено із високої посади в ДСНС

Офіційно

Посади заступника Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій позбувся Дмитро Бондар.

Про це свідчить розпорядження Прем’єр-міністр України Денис Шмигаля від сьогодні, 17 лютого.

Звільнити Бондаря Дмитра Володимировича з посади заступника Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій за власним бажанням”, – йдеться у документі.

Що саме стало підставою, окрім “власного бажання”, для такого кадрового рішення, наразі не повідомляється. Втім, як відомо, ім’я Дмитра Бондара пов’язують із інцидентом, який стався торік 14 грудня в кабінеті шефа польської поліції Ярослава Шимчика. Тоді посадовець ДСНС України передав коменданту поліції Польщі подарунок — гранатомет, який згодом вибухнув, поранивши Ярослава Шимчика та ще одного цивільного працівника, а також пробив кімнати на трьох поверхах. На період розслідування за цим фактом Дмитра Бондара було відсторонено від посади.

Нагадаємо, Дмитро Бондар перейшов працювати до столиці у ДСНС наприкінці грудня 2021 року. До того він сім років обіймав посаду першого заступника начальника Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.

За даними сайту відомства, 43-річний Дмитро Бондар народився у Старокостянтинові та пропрацював у сфері пожежної охорони понад 20 років. Є кандидатом наук з державного управління, у квітні 2022-го указом Президента України йому присвоєно звання генерал-майора служби цивільного захисту. 

Бондар Дмитро (фото ДСНС)

Нагадаємо, днями хмельничанку призначено Державним секретарем Міністерства внутрішніх справ

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм