Голова Хмельницької облради отримала орден “Берегиня України”

Суспільство

Голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк отримала нагороду за особистий внесок у розвиток України та вірність нації. Вручення відбулося у місті Львів в рамках V Національного проєкту “Берегиня України”.

Про це інформують у пресслужбі обласної ради.

На заході урочисто відзначили впливових та успішних жінок України. За особистий внесок у розвиток країни та вірність нації Віолеті Лабазюк вручили орден “Берегиня України”.

Окрім цього, була представлена Книга пошани “Берегиня України”, яка розповідає про успіхи, життєві шяхи жіноцтва. А зібрані кошти спонсорів та меценатів на видання книги планують витратити на допомогу нашим захисника та всім, хто її потребує. 

За словами голови Хмельницької облради, такі проєкти важливі, адже світ має чути історії про незламність українських жінок.

«Сьогодні українські жінки в цей непростий час роблять усе, аби зберегти свою родину, рід та цілу Україну. Нашою наполегливістю, силою духу та мужність захоплюються у всьому світі. Для українок немає нічого неможливого! Ми з впевненістю говоримо про свої досягнення, ділимось досвідом, ставимо мету та успішно її реалізуємо. У цьому наша суперсила! Дорогі жінки, пам’ятайте, що ви прекрасні та неповторні, завжди будьте впевнені у своїх діях та щоденною працею примножуйте здобутий успіх!», – сказала Віолета Лабазюк.

Проєкт “Берегиня України” діє 5 років. Він розповідає про українок, які нарівні з чоловіками, а часом і випереджаючи їх, досягають значних успіхів, поєднуючи наполегливу працю і любов до України, возвеличують націю, множать здобутки, зачаровують своєю вдачею, вражають шляхетністю і милосердям. Організаторами проєкту є Український інформаційно-видавничий центр “Галактика” та Міжнародний благодійний фонд “Незламна українська нація”. Також проєкт реалізовується за підтримки та участі представників офісу Президента України, Верховної Ради України, керівників органів державного управління, місцевого самоврядування та громадських об’єднань.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм