Голови громад Хмельниччини отримали почесні відзнаки

Суспільство

Нагороди від Голови Верховної Ради України та Асоціації міст України отримали  четверо представників органів місцевого самоврядування Хмельниччини. Вручили їх напередодні, 8 лютого, під час загальних зборів регіонального відділення АМУ.

Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан відзначив ефективну роль Хмельницького регіонального відділення у вирішенні проблем громад краю, а також активну роботу його керівника  – міського голови Славути Василя Сидора.

«155 мільярдів гривень вдалося зберегти для місцевих бюджетів у 2020 році. Змогли відстояли багато необхідних для розвитку громад джерел доходів. Велика перемога – це збереження акцизу на пальне для громад, збереження податку на землю для Укрзалізниці, та зарахування частки ПДФО для місцевих бюджетів», – підкреслив Василь Сидор.

За досягнення перед громадами регіону Олександр Слобожан вручив відзнаки і подарунки.

«Сьогодні маю почесну місію – передати нагороди від Голови Верховної Ради України. Дехто з вас уже завершив роботу на посадах очільників громад, але це не применшує ваших заслуг», – сказав він.

Колишня голова Грицівської громади Людмила Тіфенбах отримала Почесну грамоту.

Ексочільник Кам’янця-Подільського, а нині голова районної ради Михайло Сімашкевич  отримав пам’ятний подарунок від Асоціації міст України, адже останні роки він був одним із членів Правління АМУ та активно відстоював інтереси Хмельниччини на всеукраїнському рівні.

«За особливі заслуги перед українським народом» Почесну грамоту від голови ВР отримав міський голова Славути Василь Сидор.

«За заслуги перед українським народом» відзначили міського голову Хмельницького Олександра Симчишина. Також він отримав символічний подарунок від АМУ – карту України, яка нагадуватиме, що мер обласного центру повинен відстоювати інтереси не лише міста, а й усієї області.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм