Громаді Красилівщини за втручання прокуратури повернуто 58 га земель під ставками
На виконання рішення суду, винесеного за результатами розгляду позовних вимог прокуратури Хмельниччини, до комунальної власності повернуто два водних об’єкта загальною площею 58 гектарів вартістю 6 мільйонів гривень.
Йдеться про землі водного фонду, розташовані на території колишнього Красилівського району, які використовувались неправомірно. Про це повідомляє пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.
«Після смерті орендаря ділянок, з котрим Красилівською райдержадміністрацією ще у 2008 році укладено договори оренди ставків, його син у судовому порядку домігся визнання права користування цими ділянками в порядку спадкування», – зазначають в установі.
Однак, прокуратурою доведено, що право користування землею не входить до складу спадщини та припиняється зі смертю особи, якій воно належало. А визначення права на таке використання має відбуватись виключно на конкурентних засадах з проведенням аукціону.
Нагадаємо, на Хмельниччині припинено незаконне використання берегу річки Смотрич.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook





Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]