Громади Хмельниччини отримали 1,8 млрд грн податкових платежів

Економіка

Упродовж трьох місяців цього року бюджети територіальних громад Хмельниччини отримали 1,8 мільярда гривень податкових надходжень. Загальна сума податків та зборів перевищила на 187 мільйонів гривень такі ж надходження за три місяці минулого року.

Про це повідомили у Головному управлінні ДПС в області.

Розписи бюджетних призначень, затверджених місцевими радами, виконано на понад 110%. А топовим платежем, які формують доходи громад Хмельниччини, став податок на доходи фізичних осіб.

«Саме завдяки задекларованій праці жителів області сума сплаченого ПДФО досягла рівня у 1,3 мільярда гривень, що на 182 мільйони гривень перевищує результат аналогічного періоду минулого року», – зауважили податківці.

Наголосили, що такі надходження є результатом ефективних  роз‘яснювальних та інформаційно-комунікаційних заходів, які проводить податкова служба спільно з активом громад стосовно декларування найманої праці та сплати місцевих податків.

Також налагоджено системний обмін інформацією з органами місцевої влади про використання землі, реальні робочі місця, виплату заробітної плати та втілювані бізнес-проєкти.

Нагадаємо, за забруднення довкілля на Хмельниччині сплачено понад 15 млн грн екоподатку. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм