Громади Хмельниччини сформували гумвантаж на запит Миколаєва

Суспільство

Із перших днів великої війни місто Миколаїв потерпає від щоденних обстрілів. Зруйнована міська інфраструктура, навчальні заклади, житлові будинки. Очільник міста Олександр Сєнкевич звернувся до Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України із листом-проханням у наданні будівельних матеріалів і продуктів тривалого зберігання. Громади Хмельниччини зібрали все необхідне і вантажівка з гумдопомогою уже вирушила у Миколаїв.

До формування вантажу, як інформують в регіональному відділенні АМУ, долучилися Волочиська, Деражнянська, Кам’янець-Подільська, Хмельницька, Шепетівська міські, а також Грицівська, Летичівська, Меджибізька, Сатанівська селищні і Судилківська сільська ради.

Зокрема, у Грицеві було ініційовано справжній народний збір. Необхідне для південного міста збирали усією громадою, допоміг і хмельницький підприємець. Спільно з благодійним фондом “Волонтери Поділля” вдалося сформувати і вантаж із продуктів: 2 100 банок консервованих супів, крупи, бобові і м’ясні консерви, солодощі, 1 200 пляшок питної води.

Вантаж будівельних матеріалів склав 200 ОСБ-плит, 29 рулонів плівки, 20 ящиків із монтажною піною і цвяхами, 10 відер фарби. А Хмельницька міська рада, окрім цього, забезпечила автомобіль частиною необхідного пального.

Сьогодні усі громади Хмельниччини надійно тримають гуманітарний фронт, опікуються вимушеними переселенцями, докладають максимальних зусиль, щоб допомагати нашим захисникам та захисницям на передовій. Цей вантаж – яскраве підтвердження того, що ми не залишаємо друзів у біді”, – зауважила в.о. виконавчого директора Хмельницького регіонального відділення АМУ Тетяна Крупа.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм