Хмельниччина долучилась до підписання Угоди про економічну мережу регіонів Тримор’я

Офіційно

У польському місті Люблін триває другий день третього Конгресу самоврядування Ініціативи трьох морів. Інтереси Хмельниччини на об’єднавчій міжнародній платформі представляє голова обласної ради Віолета Лабазюк.

У складі української делегації посадовиця працює над розширенням міжрегіонального співробітництва та залученням партнерських потенційних інвестицій для Хмельницької області. Детальніше про перші дні поїздки ХМ — ІНСАЙД писав ТУТ.

Знаковим є той факт, що сьогодні Хмельниччина долучилась до підписання Угоди про економічну мережу регіонів Тримор’я.

Головна мета Угоди – розбудова інфраструктури регіонів шляхом реалізації проєктів у транспортній, енергетичній і цифровій сферах, створення інструментів для кращого використання європейських фондів, національних ресурсів та інвестиційного фонду Тримор’я, підтримка підприємництва, зокрема розвиток малого і середнього бізнесу та міжнародної торгівлі, розвиток та взаємний обмін у сферах культури, мистецтва, туризму та інших.

За словами голови обласної ради Віолети Лабазюк, для України участь у цьому Конгресі – вагомий сигнал від світу про об’єднання зусиль у боротьбі з ворогом.

«Цей рік боротьби не лише загартував, а й об’єднав націю. Ми навчилися мужності та жертовності. Тепер у кожного з нас свій фронт і своя місія. Ми дізналися, що таке справжні друзі та союзники. Знаємо, що таке підтримка та допомога. За це ми безмежно вдячні, перш за все, сусідній Польщі, та усім міжнародним партнерам, які допомагають нам вистояти у цей нелегкий час», – зазначила очільниця облради.

Конгрес самоврядування Ініціативи трьох морів – це потужна платформа для обговорення між країнами-партнерами шляхів подальшої реалізації спільних проєктів, спрямованих на відбудову нашої держави, успішного впровадження економічного досвіду іноземних компаній та розвитку нашого регіону.

Від імені усіх жителів Хмельницької області Віолета Лабазюк подякувала партнерам за активну громадянську позицію, за взаємну підтримку та тепло сердець, за віру в нашу перемогу. Окремі слова щирої вдячності голова ради висловила маршалку Люблінського воєводства Ярославу Став’ярському та віце-маршалку Збігневу Войцеховському за запрошення та можливість взяти участь у міжнародному об’єднавчому форумі.

«Наш регіон має великий потенціал для розвитку, потужну економіку, є одним із лідерів в аграрному секторі України. Ми успішно розвиваємо інноваційну інфраструктуру. Я сьогодні тут, аби Хмельницька область отримала змогу долучитися до співпраці в рамках Угоди про економічну мережу регіонів Тримор’я задля можливості обміну економічним досвідом, налагодження регулярних контактів та надання імпульсу органам місцевого самоврядування через співпрацю та побудову стійких зв’язків у всіх сферах життєдіяльності», – підсумувала голова ради.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм