Хмельницькі тролейбуси не возитимуть безкоштовно пільговиків за посвідченням

Суспільство

Із 1 січня 2021 року проїзд у тролейбусах міста Хмельницького здійснюватиметься виключно за наявності електронного квитка. Посвідчення пільговика не даватиме право на безкоштовний проїзд.

Про це повідомили в міській раді.

«У зв’язку з впровадженням у тролейбусах електронного квитка, посвідчення пільговика не даватиме право на безплатний проїзд. Тобто для осіб, які мають право на пільговий проїзд і ще не отримали е-квиток, проїзд у міському електротранспорті буде платним», – зазначив заступник міського голови Андрій Бондаренко.

Крім того, влада міста веде перемовини з перевізниками для встановлення валідаторів у салонах автобусів не комунальної власності.

Отож, хмельничани мають ще трохи більше місяця, аби отримати безкоштовну картку для проїзду. Видаватимуть е-квиток тим, хто є у Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги.

Безоплатно електронний квиток для проїзду містяни можуть отримати:

  • у Центрі надання адміністративних послуг на вул. Соборна, 16 та вул. Грушевського, 86,
  • у громадських приймальнях Управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання, розташованими за адресами: вул. Проскурівська, 56; вул. Перемоги, 10 Б; вул. Шевченка, 99; вул. Інститутська, 18 та вул. Проскурівського підпілля, 32 (Управління праці та соціального захисту населення).

Документи, необхідні для отримання е-квитка: паспорт громадянина України; індивідуальний податковий номер; документ, що підтверджує право на пільговий проїзд.

Прийом громадян: понеділок, вівторок, середа, четвер – з 10 до 16 години, у п’ятницю – з 10 до 15 години, обідня перерва – з 12 години до 13 години.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм