«Хрущі» із Хмельниччини допомагають бійцям виявляти ворожі дрони

Війна в Україні

У рамках урядового проєкту “Brave1”, одне з підприємств Хмельниччини отримало державний грант на розробку оновленої версії та виготовлення аналізаторів спектру для виявлення ворожих дронів.

На Хмельниччині виготовляють сучасні засоби РЕБ “Хрущ”. Ці технічні засоби, які активно допомагають нашим військовим вчасно виявляти ворожі безпілотники, зберігати життя та ефективно захищати позиції, вже стали невіддільною частиною оборони.

Ці пристрої використовуються як у тилу, так і на передовій для виконання бойових завдань.

Уже понад 400 одиниць вирушило з Хмельниччини на фронт. Прилади дозволяють вчасно виявити ворожий БпЛА, визначити його тип та напрямок руху для подальших дій.

Варто відзначити, що завдяки співзасновникам проекту “Хрущ” Олегу Лопатовському та Геннадію Нетязі лише за останні два місяці було передано для ЗСУ понад 100 таких приладів, а загалом – понад 400. Вартість одного приладу — близько 10 000 гривень.

Реалізували проєкт завдяки урядовому фінансуванню. Загальна вартість – майже 2 млн гривень. Також залучають кошти благодійників.

“Це яскравий приклад, як держава, бізнес і волонтерський рух об’єднують зусилля для перемоги”, – каже начальник Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

Дізнатися більше про проєкт та долучитися до допомоги можна переглянувши сюжет колег з телеканалу Інтер.

(Скриншоти з відео)

Також читайте, як оператори 8 полку ССО із Хмельниччини знищили групу ворожих найманців

ТЕМИ: ВОЛОНТЕРСТВО, ВІДЕО, ВІЙНА В УКРАЇНІ

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook