Іспанські сапери поділяться досвідом із хмельницькими піротехніками
Представники іспанської громадської організації «Допомога Україні» сьогодні, 19 лютого, зустрілися з керівництвом Головного управління ДСНС Хмельниччини. Головний задум зустрічі, як інформують у пресслужбі відомства, це – обговорення майбутньої співпраці та обмін досвідом з іспанськими фахівцями.
До складу громадської організації входять сотні небайдужих іспанців, які є фахівцями з різних галузей життя. Серед них – сапери, які готові навчати колег із Хмельниччини удосконалювати свої навички та вміння з розмінування територій.
«Наразі перемовини про подальші дії та співпрацю тривають. Служба порятунку вдячна іноземним колегам за небайдужість та бажання очистити українську землю від російської вбивчої вибухівки», – йдеться в інформації.
Зазначається, що з 24 лютого 2022 року небайдужі іспанці та активісти консолідували зусилля, аби врятувати своїх громадян від російських терористів на окупованій території в Україні. А далі стали рятувати й українців та евакуювали їх до Іспанії. Там надавали житло та соціальну допомогу.
Нагадаємо, у Хмельницькому відбувся допрем’єрний показ фільму “Форма Вогню” про роботу рятувальників у звільненому Херсоні.
ТЕМА: СУСПІЛЬСТВО
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]