Із Деражні у Херсон відправили дві автівки та 2 тонни гумдопомоги для військових

Війна в Україні

Більше двох тижнів у Деражні готували поїздку в Херсон. Про підсумки благодійної акції повідомив міський голова Деражні Андрій Ковпак.

Додав, що земляки із 86 БТО Хмельницької області та 63 ОМБр звернулися із проханням про автомобілі для виконання завдань.

«Завдяки підтримці голови Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Гамалія та нашим спільним зусиллям ми зробили дуже важливу і гарну справу. Спочатку ми планували закупівлю лише одного авто, бо бюджет був обмежений. Однак, завдяки вам, нашим дітям-волонтерам, зібраним коштам із шкільних ярмарок та усім небайдужим – ми змогли закупити дві машини!», – написав очільник міської ради Деражні.

Мер додав, що працювали всі: від маленьких сіл громади до підприємств міста. Долучились і працівники закладів культури, освіти, відділи міської ради, старости та мешканці старостинських округів громади.

Вага усієї продукції, яку у громаді зібрали для військових – 2 тонни. Передали генератори, тепловізори, сухі борщі, одяг та взуття, теплі в‘язані шкарпетки, окопні свічки, медикаменти, домашня випічка, консервації, молочна продукція, тушонки, вареники, а також прапори, листівки від дітей і багато іншого.

(Фото зі сторінки Андрія Ковпака)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм