Кам’янчанина ув’язнили на 9 років за шахрайство з сигаретами

Кримінал

Хмельницький апеляційний суд залишив без змін вирок щодо 31-річного кам’янчанина, якого засуджено за шахрайство до 9 років позбавлення волі із конфіскацією всього належного йому майна, окрім житла. Чоловік ошукав на велику суму дніпрянина, а згодом з’ясувалось, що це вже не перша його афера.

Як повідомили в пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури, у січні 2019 року зловмисник домовився із мешканцем міста Дніпро про оптовий продаж тютюнових виробів для електронного нагрівання на суму понад 1,5 мільйона гривень. Насправді ж у шайрая ніколи такого товару не було.

«Впевнений у надійності свого «ділового» партнера, перебуваючи у Хмельницькому, дніпрянин передав ці кошти у руки шахрая та сподівався відразу отримати товар. Однак, залишився і без грошей, і без товару», – зазначили в прокуратурі.

Потерпілий звернувся до правоохоронців, а ті вже в ході розслідування встановили, що кам’янчанин ще в 2018 році ошукав свою знайому на 10 тисяч доларів США, пообіцявши їй допомогу у придбанні нежитлового приміщення за заниженою ціною. І знову в цьому випадку за аналогічною схемою, отримавши гроші, аферист зник.

Хмельницький міськрайонний суд засудив негідника до 9 років в’язниці. Не погодившись із таким рішенням, він оскаржив вирок в апеляційному порядку.

«За принципової позиції прокурорів усі доводи сторони захисту про непричетність його до інкримінованих злочинів відкинуті судом, а вирок залишено без змін. Тож найближчі 9 років шахрай проведе за ґратами», – зауважили у відомстві.

 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм