Колишній працівник Хмельницького СІЗО, який ніс ув’язненим наркотики, отримав вирок

Кримінал

Колишнього молодшого інспектора відділу режиму і охорони державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» старшого прапорщика внутрішньої служби засуджено за намагання передати наркотичні або психотропні речовини у місця позбавлення волі (ч. 2 ст. 307 КК України).

У жовтні минулого року колегу викрили працівники оперативного відділу установи під час догляду його особистих речей.

«Він намагався пронести в слідчий ізолятор, з метою подальшого збуту, 14 таблеток метадону,0,9587 грама кристалічної речовини білого кольору, яка містить метадон, 36 грамів канабісу, 0,24 грама смоли канабісу, 0,086 грама концентрату з макової соломи, 1,6198 грама амфетаміну», – уточнили в СІЗО.

Вироком Хмельницького міськрайонного суду експрацівника ізолятора визнано винним та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі без конфіскації належного йому майна. Водночас звільнено від відбування покарання зі встановленням іспитового строку на  3 роки.

Як писав «ХМ-ІНСАЙД», торік у Хмельницькому СІЗО затримали молодшого інспектора, який ховав наркотичне зілля в поясі штанів, а вже в цьому році в рюкзаку капітана внутрішньої служби «Б» було виявлено та вилучено цілий «арсенал» заборонених предметів.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм