«Ковідні» бригади екстреної медичної допомоги на Хмельниччині розформували , – ОДА

Здоров‘я

У Хмельницькій області з минулого тижня припинили функціонування окремі «ковідні» мобільні бригади «швидкої» допомоги, яким було передбачено  300% доплати за роботу з хворими на коронавірус.

Про це сьогодні, 25 листопада, під час брифінгу повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін.

«Учора на засіданні оперативного штабу представник Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поінформував, що всередині листопада було розформовано мобільні «ковідні» бригади. Цьому передувало колективне звернення про розформування таких бригад, адже тим медикам, які виїжджали за повідомленнями до хворих на «ковід» або з підозрою на захворювання, здійснювали доплати. То наразі в Хмельницькій, як і в деяких інших областях, такі бригади розформовано», – зауважив посадовець.

Він додав, що тепер відповідні нарахування до зарплати проводитимуть бригадам «швидких» у тому разі, якщо у хворого, до якого був здійснений виїзд, встановлять діагноз COVID-19.

Нагадаємо, медики «швидкої» вийшли на центральну площу Хмельницького з вимогами виплати гідної зарплати і  «справедливого» поділу. Тоді директор КП «Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Олександр Терещук пообіцяв, що за бажанням  всього колективу перейти в «ковідні» бригади, або ж розформувати такі, буде ухвалено відповідне рішення.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм