Красилівська громада отримала фінансову підтримку Німеччини на реабілітаційне обладнання

Здоров‘я

Найближчим часом Красилівська міська громада отримає сучасну  реабілітаційну кабіну для проведення відновного лікування людей з обмеженими можливостями, в тому числі й дітей. Кошти на її придбання вдалося залучити за допомогою німецьких партнерів.

Про це у соцмережах повідомила голова Красилівської міської ради Ніла Островська.

«Маємо черговий грантовий успіх!… Ми вкотре скористались можливістю залучення додаткового фінансового ресурсу та отримали грантові кошти від Посольства Федеративної Республіки Німеччина. Найближчим часом буде придбана  сучасна  реабілітаційна кабіна для проведення відновного лікування людей з обмеженими можливостями,  вартість якої становить 236 тисяч гривень», – написала очільниця громади.

Майже 86% цієї суми покривається грантовими коштами, а саме – 210 тисяч гривень, решта 26 тисяч – співфінансування з бюджету громади.

Реабілітаційна кабіна (фото зі сторінки Ніли Островської)

Її заступник Валерій Лось у коментарях уточнив:

«Це – сучасна універсальна кабіна для підвісної терапії WSC-4  з повним комплектом необхідного обладнання до неї та реабілітаційним столом з електричним регулюванням висоти. Крім того, у комплекті будуть йти реабілітаційні пристрої для верхніх та нижніх кінцівок, а також для плечового суглобу».

ДО ТЕМИ: торік Красилівська багатопрофільна лікарня отримала медобладнання в рамках грантової програми «Кусаноне» від уряду Японії.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм