Красилівське підприємство можуть позбавити дозволу на водокористування

Екологія

Красилівське підприємство водопровідно-каналізаційного господарства ризикує залишитися без дозволу на спеціальне водокористування. А все – через систематичне спричинення шкоди довкіллю.

Ще на початку цього року Держекоінспекція у Хмельницькій області виявила ряд порушень природоохоронного законодавства в діях Красилівського ПВКГ. Зокрема, скид забруднюючих речовин зі зворотними водами з перевищенням встановлених нормативів.

«Тоді за результатами перевірки ми надали підприємству відповідний припис і встановили термін для усунення порушень. Також Інспекцією в межах повноважень нараховано шкоду, завдану навколишньому природному середовищу цим підприємством, у розмірі 523 тисяч 412 гривень. На сьогоднішній день Красилівським ПВКГ кошти за нанесені збитки довкіллю не сплачено, порушення не усунуто», – зазначили в ДЕІ області.

blank
Крім того, Красилівське ПВКГ не допустило екологів до позапланової перевірки виконання вимог припису.

Тож, аби припинити систематичні порушення підприємством, ДЕІ внесла Держводагенству припис про анулювання йому в установленому порядку дозволу на спеціальне водокористування.

«Наразі позов Держводагенства про анулювання документа дозвільного характеру Красилівському ПВКГ перебуває на розгляді в Хмельницькому окружному адміністративному суді», – наголосили у природоохоронному відомстві.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм