Мешканців Хмельниччини попереджають про небезпечні батончики

Суспільство

Промисловий хімікат «оксид етилену»  виявлено в енергетичних кондитерських батончиках, які доставили з-за кордону до України.

Небезпечну речовину знайшли у насінні кунжуту, які є складовою солодощів. Управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області просить мешканців та операторів ринку бути обережними і при виявленні таких батончиків повідомляти за адресою установи у місті Хмельницький по вулиці Шевченка, 53.

«Продукція експортувалось з Індії (експортер: Talakshi Lalji & Co, Mumbai) через Нідерланди (імпортер: H.Ch. Schobbers B.V., Venlo), де кунжут використали при виготовленні енергетичних батончиків (виробник: The Bar Factory BV, Duiven) та експортували до України (отримувач: The Climb Company, вул. Січових Стрільців 8 а, м. Дніпро, 49000)», – йдеться у повідомленні служби.

Раніше в установі повідомляли про використання небезпечного кунжуту для виготовлення хлібців, які завезли в Україну через підприємство у Борисполі.

ДОВІДКОВО: Оксид етилену – це промисловий хімікат, який використовують для стерилізації медичного приладдя, зменшення забруднення прянощів і виробництва інших хімікатів. Може викликати гостре отруєння, наслідком якого є нудота, блювота, неврологічні захворювання, бронхіт.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм