Мешканець Шепетівщини відгукнувся на оголошення про загублені ключі і пограбував квартиру

Суспільство

Мешканця селища Понінка Шепетівського району суд визнав винним у грабежі, поєднаному з проникненням у житло. Про це повідомляє пресслужба Хмельницького апеляційного суду.

За вироком, 46-річний місцевий житель 19 квітня відгукнувся на оголошення про ключі від квартири, знайдені на сходинковому майданчику п’ятиповерхівки.

Зловмисник достеменно знав, що ключі – від сусідського помешкання. Але  переконав авторку оголошення, що це він загубив їх від своєї квартири. А вже наступного дня відчинив ними чужу квартиру і виніс золотих прикрас на 9 550 гривень. Та коли замикав двері, його застала сусідка потерпілої – авторка того самого оголошення. Проте на зауваження жінки грабіжник не відреагував і, вирвавшись, утік.

У судовому засіданні чоловік свою вину визнав. А вчинок пояснив скрутним матеріальним становищем.

«Потерпіла – власниця пограбованої квартири – розповіла, що 20 квітня була за кордоном, коли ж приїхала, дізналася, що в її квартиру проник сусід і викрав ювелірні вироби. Сказала, що все поцуплене чоловік повернув, тому претензій до нього не має», – йдеться в повідомленні суду.

При призначенні покарання суд врахував, що обвинувачений офіційно не працевлаштований, позитивно характеризується за місцем свого проживання, має на утриманні малолітнього сина, щиро розкаявся і добровільно відшкодував збитки.

Тож призначив йому покарання у виді позбавлення волі на 4 роки, з випробуванням на 2 іспитових роки.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм