Місія (не)здійсненна: доїхати потягом до Хмельницького зі Львова … через Київ

Суспільство

Анонсоване відновлення залізничного маршруту №715/716 Київ-Львів через Хмельницький відкладається до покращення епідеміологічної ситуації.

Як раніше повідомляла «Укрзалізниця», з 26 червня зупинки цього поїзда планувалися на  станціях Вінниця, Хмельницький та Тернопіль. Однак, на пасажирів у той же день чекала неприємна подія. З’ясувалось, що продаж квитків зі станції Хмельницький та до міста скасували. Довідкова залізничного вокзалу причину такого рішення не коментує, проте зазначає, що потяг таки зупинятиметься у Хмельницькому, але тільки для технічних потреб.

Продаж квитків зі Львова до Хмельницького наразі скасовано


На брифінгу перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш пояснив, що обласна комісія з ТЕБ і НС не погоджувала зупинку потягу  №715/716 Київ-Львів у Хмельницькому у зв’язку зі спалахом коронавірусу на Львівщині.

«Під час розгляду питання з відкриття потягів у Львівську, Рівненську, Житомирську та Вінницьку області, наша комісія  прийняла негативне рішення. Оскільки в цих регіонах несприятлива епідеміологічна ситуація», — зазначив  Роман Примуш.

Натомість, на сайті «Укрзалізниці» пропонується альтернативний проїзд зі Львова до Хмельницького – з пересадкою у … місті Київ.

Наразі відомо, що з Хмельницького до столиці і в зворотньому напрямку курсує лише один регіональний експрес  №771. Відправляється він зі столиці о 23.46 та прибуває до Хмельницького в 05.05. Вартість квитків на нього, залежно від класу, становить від 232 до 441 грн.

Вартість залізничного проїзду зі Львова до Києва: від 470 грн за сидячий квиток другого класу до 1568 грн за люкс.

Згідно зі статистичними даними МОЗ, на ранок 27 червня у Львівській області зареєстровано 5004 випадки захворювання на COVID-19, в місті Київ – 4866, за інформацією Хмельницькоі ОДА в нашому регіоні – 792 інфікованих коронавірусом.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм

 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм