На Бакотській затоці змагалися плавці

Суспільство


Учора, 11 вересня, на Бакотській затоці річки Дністер, що у Староушицькій громаді, відбулися спортивні змагання плавців «Legendary Swim – Bakota». Випробувати себе в екстремальному запливі на одній із унікальних локацій Хмельниччини прибуло декілька сотень людей з усієї країни. 

За інформацією організаторів змагання, усього зареєструвалося 184 учасники. Запливи стартували у три етапи: 3 км, 6 км та 25 км – для найбільш досвідчених учасників, які долали цю дистанцію за течією Дністра. Разом же плавці подолали понад тисячу кілометрів.

Аби змагання пройшли із дотриманням усіх норм безпеки, як для учасників, так і для гостей, рятувальники 5 Державної пожежно-рятувальної частини та бійці водолазно-рятувального відділення №3 селища Стара Ушиця слідкували за безпекою не лише  на суші, але й супроводжували учасників запливу на воді.

«Ті спортсмени, які не могли продовжувати заплив, фахівці ДСНС одразу надавали допомогу та доправляли їх на берег. Надзвичайних подій під час змагань не було», – повідомили в ДСНС.

Нагадаємо, семеро сміливців на Хмельниччині перепливали найширше місце Бакоти.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм