На Чемеровеччині чоловік напав із ножем на патрульних

Кримінал

На Чемеровеччині правоохоронці приїхали на виклик за фактом домашнього насильства. Однак 24-річний власник будинку не захотів спілкуватись і почав погрожувати патрульним ножем.

За даними поліції, інцидент сталвся 22 листопада близько 16:00 у селі Романівка. Правоохоронці отримали повідомлення від місцевого жителя про те, що його сусід у стані алкогольного сп’яніння вчиняє домашнє насильство стосовно своєї 54-річної матері.

“Патрульні прибули на місце події та виявили кривдника в будинку. Під час розмови він вихопив ножа та почав погрожувати ним одному із правоохоронців”, – йдеться в інформації.

Поліцейські вчасно зреагували, відібрали ніж у нападника та викликали слідчо-оперативну групу. Виявилось, що чоловік уже відбував покарання у колонії за замах на вбивство.

Нападника затримали. Слідчі Кам’янець-Подільського райуправління поліції оголосили йому підозру за ч. 1 ст. 345 (погроза вбивством працівникам правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цими працівниками службових обов’язків) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

ТЕМА: КРИМІНАЛ

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook