На центральній вулиці Хмельницького заборонять музику і співи

Інфраструктура

Хмельницька влада на період дії воєнного стану впорядкує використання музичного контенту та проведення  вуличних мистецьких виступів і режим роботи магазинів, ресторанів, розважальних закладів тощо на центральній вулиці.

Про це свідчить проєкт рішення виконавчого комітету міськради, оприлюднений на офіційному сайті сьогодні, 21 червня. Документ ухвалений на підставі клопотання управління торгівлі та рішення сесії міської ради від 17 червня щодо заборони на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Хмельницької міської територіальної громади.

Зокрема зазначається, що на період дії воєнного стану заборонити проведення вуличних мистецьких виступів (музичних ансамблів, солістів, “караоке”) та фонову музику на відкритих майданчиках для харчування, в об’єктах торгівлі, сфери послуг та в інших будівлях, за межами приміщень, на території міста Хмельницький по вулиці Проскурівська

При цьому власникам закладів рекомендовано встановити завершення робочого дня не пізніше як за годину до початку дії комендантської години (станом на сьогодні не пізніше 22.00 – ред.). Міське комунальне підприємство “Муніципальна дружина” має взаємодіяти з правоохоронцями для забезпечення дотримання вимог цього рішення.

Нагадаємо, що на пішохідній частині вулиці Проскурівська в обласному центрі ще з лютого встановлено металеві куби із портретами півтори сотні Героїв Небесної Сотні та Героїв російсько-української війни. Біля кожного фото розміщено коротку довідку, яка розповідає людину, що віддала своє життя в боротьбі за вільну й незалежну державу. Пам’ятна інсталяція постійно оновлюється іменами полеглих захисників.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм