На Хмельниччині – 43 офіційних мільйонери

Економіка

У ДФС в області оприлюднили попередні результати кампанії декларування доходів та майнового стану, яка цього року закінчилася 30 червня.

Про отримані торік статки прозвітувало майже 8 тисяч жителів Хмельниччини.  Загальна сума їх доходів склала 827 млн грн, що більше на 50 млн грн у порівнянні з попереднім періодом.

Цьогоріч на Хмельниччині задекларовано на 15 мільйонерів більше, ніж минулого року. Зокрема, доходи у понад мільйон гривень задекларували 43 мешканці області, загальна сума їх грошових «надбань» склала майже 171 млн грн. А торік за підсумками деклараційної кампанії було зафіксовано 28 мільйонерів зі статками 136 млн гривень.

У ДФС зазначають, що головними джерелами отриманих доходів є спадщина, дарування майна, здача в оренду нерухомості та інвестиційний прибуток.

Усі цьогорічні декларанти мають в цілому податкові зобов’язання до сплати в бюджет у розмірі понад 33 млн грн (28,5 млн грн – це податки на доходи фізичних осіб та майже 5 млн грн – військовий збір). Торік таких зобов’язань було на 9 млн грн менше.

Окрім того, понад 2 тисячі осіб подали декларації з метою реалізації права на податкову знижку, яка у сукупності становить 6 млн грн. Податківці зазначають, що операцію з поверненням коштів, як компенсацію витрати, які підлягають відшкодуванню, можна зробити до кінця поточного року.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм