На Хмельниччині академія Держприкордонслужби розгорнула мобільний госпіталь

Здоров‘я

Новостворений мобільний госпіталь розгорнуто на польовому центрі Національної академії Державноі прикордонноі служби імені Б.Хмельницького за вказівкою голови відомства. Мета – перевірити готовність медичної служби ДПСУ.

Як зазначають у відомстві, в разі потреби, при ускладненні епідемічної ситуації, госпіталь може бути залучений до лікування хворих на COVID-19.

Наразі ж госпіталь розгорнутий як інфекційний. Також, за необхідності, він може використовуватися як терапевтичний або хірургічний. До складу госпіталю входить приймально-діагностичне відділення, лабораторно-діагностичний комплекс, відділення інтенсивної терапії та реанімації.

Шпиталь розрахований на 60 ліжкомісць та приблизно таку ж кількість персоналу. Виконувати свої завдання медики можуть на будь-який ділянці кордону. У розпорядженні лікарів – новітня апаратура, сучасне інструментальне та діагностичне обладнання.

«У межах навчання він підсилений лікарсько-сестринськими бригадами з медичних центрів Львова та Одеси. Також було проведено навчання з лікарями Хмельницької академії для підвищення їх кваліфікації», – зазначає т.в.о. начальника військово-польового госпіталю Держприкордонслужби України Валентин Примак.

В академії уточнюють, що упродовж всього періоду пандемії тут підтверджено захворювання у 21 особи. Ситуація у відомстві є контрольованою.

 

 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм