На Хмельниччині активно формують резерв тероборони та проводять показові навчання (ФОТО)

Суспільство

У Хмельницькому обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки запрошують на службу в резерві до частин територіальної оборони.

Там нагадали, що згідно із законодавством до складу Сил територіальної оборони Збройних Сил України, крім бригад і батальйонів, входять добровольчі формування тергромад.

«Вони утворюватимуться з урахуванням ресурсних та людських можливостей відповідних тергромад. Загальна їх кількість та місця розташування визначається Командуванням Сил територіальної оборони за участі сільських, селищних, міських рад та затверджуватиметься Головнокомандувачем Збройних Сил України, а їх діяльність – під безпосереднім керівництвом і контролем командира відповідної бригади ТРО», – наголошують у військовій установі.

До складу добровольчих формувань зараховуватимуться громадяни України, які відповідають встановленим вимогам, пройшли медичний, професійний та психологічний відбір і підписали контракт добровольця.

А зараз триває розгортання військових частин тероборони на Хмельниччині. Офіцери запасу, які мають досвід військової служби, мають змогу проходити службу за місцем проживання. До підрозділів територіальної оборони на старшинські, сержантські та солдатські посади запрошуються військовозобов’язані та резервісти навіть без досвіду військової служби.

Для підписання контракту на проходження військової служби в резерві підрозділу територіальної оборони та для отримання необхідної інформації можна звернутися за такими адресами:
місто Хмельницький, вул. Р.Шухевича 69/1 (територія колишнього ВПУ №7), телефони: 097 864 8061, 097 844 2620;
Хмельницький окремий батальйон – 0985866331, 0960935950;
Шепетівський окремий батальйон – 0670083707, 0972201242;
Старокостянтинівський окремий батальйон – 0980601236;
Кам`янець-Подільський окремий батальйон – 0675532054, 0977700311.

Тим часом в Славутській громаді тривають показові навчання. Сьогодні, 19 лютого, на базі першого відділення Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулися інструкторсько-методичні заняття щодо порядку дій населення в умовах виникнення надзвичайної ситуації або війни для членів ГО «Славутський курінь» та усіх бажаючих.

Під час навчань, як зазначають в міськраді, присутні мали змогу ознайомитися зі зразками стрілецької зброї ЗСУ, азами саперної справи, порядком надання першої медичної допомоги, правилами поведінки під час артилерійського обстрілу. Навчання провели фахівці військової частини А-1358.

(Фото Хмельницький обласний ТЦК та СП, виконком Славутської  МР) 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм