На Хмельниччині громада протестувала проти дій міської ТВК

Політика

Сьогодні, 26 листопада, близько сотні мешканців міста Дунаївці вийшла на анонсовану акцію мирного протесту з вимогою врегулювати ситуацію, пов’язану з оголошенням результатів голосування за голову Дунаєвецької міської громади.

Серед мітингувальників – члени міської ТВК, які заявили про затягування виборчого процесу з визнання результатів волевиявлення. У зв’язку з цим вони висловили недовіру голові комісії Вікторії Кохановській та голові Дунаєвецької РДА Ярославу Купчику, звернулися до президента, правоохоронних органів та політсили «Слуга народу». Наголосили, що у разі нереагування вдаватимуться до перекриття доріг.

Зазначимо, що за даними ЦВК, на посаду голови Дунаєвецької  міської громади Кам’янець-Подільського району обрано чинну міську голову Веліну Заяць, висунуту політичною партією «За конкретні справи».  За неї проголосували 48,41% виборців, а за найближчого опонента Ярослава Купчика від політичної партії «Слуга народу» – 31,37%.

20 листопада ЦВК встановила як крайній термін завершення виборчого процесу. У цей же день, на виконання відповідного рішення суду за скаргою опонента новообраної очільниці громади, уповноваженими особами міської ТВК підписано постанову про затвердження результатів виборів голови Дунаєвецької  міської громади.

Проте, міськрада  досі не може розпочати роботу, оскільки виборчі документи знову оскаржуються в адміністративному суді. Підстав для цього, на думку юристів Хмельницькоі обласної ТВК, не вбачається.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм