На Хмельниччині коронавірусом хворіє менше чотирьох тисяч осіб

Здоров‘я

Станом на 10 січня від початку пандемії коронавірусу в Хмельницькій області підтверджено 148 148 випадків захворювання. Більше 141 тисячі подолян подолали недугу, а 3 369 випадків, пов’язаних із ускладненнями через COVID-19, виявилися летальними.

Упродовж трьох різдвяних вихідних з 7 по 9 січня на Хмельниччині зареєстровано 262 хворих коронавірусом, про що свідчать дані Міністерства охорони здоров’я. За цей період троє осіб померло внаслідок «ковіду». Наразі в області зафіксовано 3 614 активних хворих.

За усіма показниками визначення рівня епіднебезпеки Хмельницька область продовжує перебуває в «зеленій» зоні. Регіон має стабільний коефіцієнт виявлення випадків інфікування – трохи більше 12%. Водночас, за останні три доби дещо зріс рівень госпіталізації: з 34,7 (на 100 тисяч населення) на початок п’ятниці, 7 січня, до 38-ми станом на сьогодні.

Так само зросла динаміка рівня загальної кількості госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим та підозрілим випадком COVID-19 протягом останніх семи днів у порівнянні з попереднім аналогічним періодом. Якщо на день Різдва цей показник становив «мінус» 12%, то вже сьогодні він має «плюс» 30,5%.  Завантаженість ліжок із киснем – трохи більше 28%.

На Хмельниччині триває вакцинальна антикоронавірусна кампанія. Згідно з останньою інформацією ОДА, загалом в області медпрацівники зробили вже 860 599 щеплень від COVID-19. Всього двома дозами щеплено 414 505 осіб. Також 38 осіб отримали додаткову (бустерну) дозу вакцини. Зауважимо, що в Україні дозволили бустерне щеплення для всіх вакцинованих осіб віком від 18 років.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм