На Хмельниччині обрали директорів трьох комунальних закладів (ФОТО)

Інфраструктура

Сьогодні, 4 червня, в Хмельницькій обласній раді відбулися засідання трьох конкурсних комісій для визначення кандидатів на посаду директорів комунальних закладів.

У кожній комісії, як зазначають в пресслужбі облради,  опрацювали подані кандидатами документи, провели з ними співбесіди, заслухали їх програми розвитку відповідних закладів.

Відтак, за результатами засідань, переможцем конкурсу з визначення кандидата на посаду директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти» став 48-річний Олександр Шевчук, який тривалий час очолював телерадіокомпанію «Лотел-СКТБ» (м.Нетішин).

У конкурсі на посаду директора обласної фірми «Кіновідеопрокат» перемогла 31-річна Марина Олійник – до цього працювала касиром у міському кінотеатрі  їм.Т.Г. Шевченка та виконувала обов’язки директора цього закладу.

На посаду директора комунального закладу «Хмельницький обласний центр з організації роботи по обробці інформації та фінансуванню соціальних програм» переміг єдиний кандидат – 40-річний Юрій Бирка. До цього очолював один із відділів Управління Держпраці у Хмельницькій області, а в 2017-2018 роках був заступником голови – керівником апарату Хмельницької ОДА.


Кандидатури переможців ще мають розглянути та погодити депутати на черговій сесії обласної ради, пленарне засідання якої заплановане на 16 червня.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм