На Хмельниччині одночасно відкриють 6 «активних» парків, – Сергій Гамалій

Спорт

Сьогодні, 7 грудня, на Хмельниччині стартував проєкт Президента  Володимира Зеленського «Активні парки – локації здорової країни». Таких парків в Україні планують створити 600, у нашому регіоні їх має бути шість.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Хмельницькоі ОДА Сергій Гамалій, відкриваючи «Активний парк» у місті Красилів. 

За його словами, головна мета проєкту – оздоровити націю та зробити заняття спортом доступним для кожного, незалежно від місця проживання. І все – під контролем координатора. 

«Одночасно в області відкриються 6 парків – у Славутській, Кам’янець-Подільській, Красилівській, Старокостянтинівській, Полонській та Орининській тергромадах», – написав посадовець.

Спортивний майданчик зроблено за єдиною моделлю. Тут облаштоване гумове покриття та наявні шість обов’язкових елементів: «шведська» стінка, комплекс турніків та гімнастичних брусів, лавка для виконання динамічних вправ, координаційна лінія, сходинки, а також вільна зона для фітнесу.

Ще у вересні міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт повідомляв, що до кінця року по всій Україні відкриють 600 «Активних парків – локацій здорової України».

«Цей проєкт направлений на оздоровлення всієї нації та створення вільного доступу до рухової активності. Вже 100 парків відчинили свої «двері» для містян, а до кінця року українці отримають ще 500 таких», – зазначив тоді урядовець.

Уточнив, що йдеться не просто про побудову спортивних локацій. Там розташовані спортивні елементи з QR-кодами, в яких є доступ до онлайн-тренувань від відомих чемпіонів та українських зірок. Просто навівши камеру телефона на цей код, люди можуть отримати корисні поради від відомих співвітчизників, кумирів українців та слідувати їхньому прикладу.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм